Nabídka

Kvalita

Komfort

Sortiment Quaro je vyráběn jedením z předních koncernů na světě specializujících se na výrobu brzdových kotoučů, brzdových obložení a komponentů odpružení. Společnost v současné době nabízí téměř 4000 aplikací, čímž pokrývá téměř celý vozový park na světě. Výrobky společnosti Quaro nacházejí své uplatnění především ve vozidlech německých, francouzských, italských a asijských značek. Nabídka koncernu nyní míří do více než 70 zemí (Evropa, USA, Kanada). Produkty Quaro jsou distribuovány výhradně společností Auto Partner SA, která v současnosti nabízí téměř 300 referencí spojovaček stabilizátorů, více než 500 referencí brzdových desek a téměř 400 referencí brzdových kotoučů. Práce na dalších aplikacích stále trvají. Brzdové destičky Quaro poskytují kratší brzdnou dráhu, lepší odezvu na brzdový pedál a díky jejich použití se zvyšuje průměrná doba mezi výměnou. Dokonalým doplňkem do páru jsou brzdové kotouče Quaro navržené tak, aby dokonale fungovaly s destičkami tohoto výrobce.Spojovačky Quaro se vyznačují zvýšenou odolností v těžkých podmínkách, což ovlivňuje jejich dlouhodobější bezporuchový provoz a zajišťuje vynikající tlumení vibrací pocházející od stabilizačního systému.

Kvalitní směs používaná při výrobě desek splňuje všechna bezpečnostní kritéria použitá při prvovýrobě/originálu. Brzdové destičky Quaro nejen splňují všechny standardy, ale také překračují jejich kritéria a jejich hlavní výhody zahrnují:


• absence vibrací a pískání během brzdění,
• delší životnost,
• o mnoho lepší součinitel tření,
• méně prachu,
• nevyžadují zahřívání,
• optimální účinek v celém teplotním spektru,
• nezpůsobují předčasné opotřebení brzdových kotoučů.

Uživatelé brzdových destiček Quaro ani po dlouhé době používání nepocítí špatný účinek ani efekt slábnutí brzd. Brzdové kotouče Quaro jsou perfektním doplňkem k řadám brzdových kotoučů Quaro, které mají kompozici z litiny, která je přizpůsobena třecímu obložení. Jsou potaženy antikorozním nátěrem, který umožňuje uživatelům vychutnat si perfektní vzhled mnohem déle.

Všechny desky Quaro jsou vybaveny antivibračními vložkami. Účinně snižují akustickou rezonanci, vibrace a skřípání, které se mohou vyskytnout během brzdění. Rozdíl v pohodlí podložky bez tlumící podložky nebo podložky s nízkou kvalitou a podložky Quaro, vybavené nejvyšší třídou "shimy", okamžitě pocítíte. Antikorozní povlak, který je pokryt kotouči Quaro, zpomaluje korozi na okrajích disku, zabraňuje drolení a zaručuje vynikající vzhled po mnohem delší dobu. Použití povlaku také eliminuje potřebu odmašťování disků před instalací, což snižuje náklady a zkracuje dobu opravy.

Nabídka Quaro

Stáhnout

Brzdové destičky prémiové třídy - klíč k bezpečné jízdě

Zjistěte více

Dobrá destička - dobrý kotouč neboli hledání brzdového Grálu

Zjistěte více

Výměna brzdových destiček - utajené znalosti

Zjistěte více

Maximální bezpečí

Jednou z nejdůležitějších součástí brzdového systému je brzdové obložení, kterému se lidově říká brzdové destičky. Quaro nabízí produkt zaručující nejvyšší účinnost a spolehlivost brzdění, což se přímo podílí na bezpečnosti řidiče, jeho spolujezdců a dalších účastníků silničního provozu. K výrobě brzdových destiček Quaro se používají jen ty nejkvalitnější směsi brzdového obložení a komponenty, což dokumentuje držení nezbytných certifikátů a homologace ECE-R90. Produkty Quaro jsou neustále podrobovány různorodým testům a kontrolám kvality během jednotlivých etap výroby, neobsahují azbest a těžké kovy.

Znalosti

Brzdové destičky prémiové třídy - klíč k bezpečné jízdě

Někteří tvrdí, že auto by mělo vykonávat dvě činnosti: jezdit a brzdit. Zbytek je zbytečný luxus. Je to kontroverzní názor, ale je na něm hodně pravdy. Navíc samotný proces brzdění se zde zdá být mnohem důležitější. Jednu z hlavních rolí v něm sehrávají zcela nenápadné brzdové destičky. Proč jsou tak...

Přečtěte si více

Kde koupit destičky Quaro?

Najděte prodejce ve svém okolí

Zobrazit na mapě